Skup pustych tonerów

Impression

Nieraz zdarza się, że w domu lub pracy zalegają zużyte, uszkodzone lub nigdy nieużywane tonery lub tusze. Nie chcesz ich spieniężyć? Sprzedając je nam:

  • zarabiasz pieniądze,
  • chronisz środowisko naturalne
  • pozbywasz się z domu niepotrzebnych przedmiotów.

Wystarczy, że z nami się skontaktujesz lub odwiedzisz jeden z naszych punktów na terenie Warszawy. Płacimy za każdy toner, jaki do nas przyniesiesz, bez względu na jego rodzaj. Skupujemy tonery i tusze nawet od dawno nieprodukowanych modeli drukarek. Każdy z nich wykorzystujemy. Działamy od przeszło 10 lat – zawsze zgodnie z przepisami o ochronie środowiska. Dzięki temu masz gwarancję, że Twój toner nie trafi na wysypisko, lecz zostanie poddany regeneracji lub właściwej utylizacji.

Rodzaje skupowanych tonerów

Masz w domu lub firmie puste tonery? Nie wyrzucaj ich, przyjdź z nimi do nas. Pamiętaj, że toner sklasyfikowany jest jako odpad toksyczny. Warto chronić środowisko, a przy okazji zarobić trochę kasy.

Padła Ci drukarka? Masz nowy, nierozpakowany toner, który nie pasuje do posiadanego przez Ciebie modelu? Przyjdź z nim do nas, skupujemy pełne, nowe tonery i tusze do wielu rodzaji drukarek.

Skupujemy również niektóre modele uszkodzonych tonerów – skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, czy będziemy zainteresowani. Szczegółową listę znajdziesz w cenniku powyżej.