Tusze i tonery, regeneracja tonerów

tonery1
Impression
tinery3

Tonery i tusze oryginalne

Używanie tonerów i tuszy oryginalnych zalecane jest przez producentów drukarek i może mieć wpływ na ważność gwarancji. ESB.pl w swojej ofercie ma tusze i tonery większości producentów. Jeśli więc posiadasz drukarkę na gwarancji – wskazane jest kupno oryginalnych tonerów lub tuszów – najlepiej u nas w dobrej cenie.

100% jakości!

Oferujemy między innymi tusze i tonery HP, Samsung, Oki, Brother, Lexmark, Epson, Panasonic oraz innych, mamy ok. 1,5 tyś tonerów na bieżącym stanie. Proponujemy konkurencyjne ceny (zwłaszcza przy większych zamówieniach) oraz zniżki dla stałych klientów. Niskie ceny zakupów u nas przekładają się na niskie ceny wydruków. Zapraszamy do naszych punktów osobiście lub do kontaktu poprzez e-mail, gadu gadu oraz telefonicznie. Szczegóły w linku poniżej:

Regeneracja tonerów

Kasety z tonerem, jakich używa wiele z nowych drukarek laserowych mogą być z powodzeniem regenerowane. Pozwala to oszczędzić nawet 60% kosztów, w stosunku do ceny nowej kasety, a dodatkowo przyczynia się do ograniczenia zanieczyszczenia środowiska naturalnego, dzięki zmniejszeniu ilości odpadów.

Do 70% oszczędności

Do regeneracji używamy wyłącznie oryginalnych kaset. Proces regeneracji rozpoczynamy od wstępnego testu. Następnie demontujemy kasetę i dokładnie czyścimy wszystkie elementy. Kolejny etap to demontaż światłoczułego wałka, jego sprawdzenie i czyszczenie, a następnie wymiana wałków OPC, RCR, NCR i wymiana listew. Kaseta tonera jest napełniana, a cały proces kończony testem jakości wydruku.

Pamiętaj - regenerowany toner jest tańszy od nowego aż o 2/3 ceny. Regenerując toner oszczędzasz i nie musisz się martwić o jego właściwą utylizacją.

Tonery i tusze – zamienniki

Zamienniki tuszów lub tonerów są bardzo popularne ze względu na przystępną cenę. Jeśli więc zależy Ci na tanim drukowaniu, a nie masz już gwarancji dla drukarkę, obejmującej konieczność stosowania oryginalnych produktów producenta – zamienniki mogą być Twoim wyborem.

Jakość i oszczędność

W naszej ofercie posiadamy zamienniki do wszystkich popularnych typów drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, także starszych modeli, w przeciętnie w ilości około 2,5 tysiąca sztuk. Stosowanie zamienników zasadniczo jest bezpieczne dla drukarek, dlatego nie należy się obawiać ich używania, pod warunkiem oczywiście, że zamienniki pochodzą od sprawdzonego dostawcy. ESB.pl to gwarancja najlepszych cen i produktów.

Możesz sam sprawdzić czy twoje materiały eksploatacyjne są oryginalne:

Ochrona Środowiska 2018

Karta Przekazania odpadu nowa od 2018 roku
W związku ze zmianą przepisów dotyczących gospodarki odpadami w styczniu 2018 roku
Osoba Lub Firma dostarczająca tonery jest zobowiązana do przygotowania i wypełnienia Karty Odpadu .

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty, w których bierzemy udział

Dotacja na kapitał obrotowy dla firmy: „ESB-serwis” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój, oś priorytetowa 1 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach , działanie: 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy tytuł projektu: Dotacja na kapitał obrotowy dla firmy „ESB-serwis” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

cel projektu:Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

planowane efekty projektu:

* utrzymanie zatrudniania i prowadzenia działalności przedsiębiorstwa wartość projektu ogółem: 41 912,85 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 41 912,85 PLN

Beneficjent: „ESB-serwis” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością