O nas - ESB Serwis Drukarek #1 w Warszawie

Kim jesteśmy?

ESB Serwis Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2001r. Działamy głównie na obszarze Warszawy, nasza główna siedziba mieści się w centrum. Nasza specjalność to regeneracja tonerów oraz serwis drukarek atramentowych i laserowych wszystkich marek.

Jesteśmy również dostawcą oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, a także zamienników do większości drukarek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również drukarki używane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta i skorzystania z naszych usług.

Oprócz tego prowadzimy także sklep internetowy na Allegro, dzięki czemu tusze i tonery nowe oraz używane można zamówić od nas w przystępnych cenach z każdego miejsca w Polsce.
Zajmujemy się także naprawą i serwisem ploterów – urządzeń niezwykle potrzebnych w wojsku i geodezji. Oprócz tego naprawiamy także komputery i laptopy. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że od lat współpracujemy z wieloma klientami. Nie bez kozery można powiedzieć, że jeśli chodzi o drukarki, jesteśmy nr 1 w stolicy!

Nasze mocne strony

Serwis i naprawa drukarek / 100%
Regeneracja tonerów / 95%
Skup tonerów i tuszy / 96%
Naprawa komputerów / 85%
Obsługa biur / 93%
Serwis i naprawa ploterów / 99%

Poznaj nasz zespół

Marcin

Właściciel

Lena

Płatności, księgowość, logistyka

Małgorzata

Handlowiec
Obsługa biur, szkół, przedszkoli

Marcin

Dyrektor Serwisu

Dariusz

Regeneracja Tonerów
Reklamacje

Andrzej

Specjalista serwisu kopiarki, drukarki

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty, w których bierzemy udział

Dotacja na kapitał obrotowy dla firmy: „ESB-serwis” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój, oś priorytetowa 1 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach , działanie: 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy tytuł projektu: Dotacja na kapitał obrotowy dla firmy „ESB-serwis” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

cel projektu:Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

planowane efekty projektu:

* utrzymanie zatrudniania i prowadzenia działalności przedsiębiorstwa wartość projektu ogółem: 41 912,85 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 41 912,85 PLN

Beneficjent: „ESB-serwis” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością