Skup pustych tonerów

Impression

Nieraz zdarza się, że w domu lub pracy zalegają zużyte, uszkodzone lub nigdy nieużywane tonery lub tusze. Nie chcesz ich spieniężyć? Sprzedając je nam:

  • zarabiasz pieniądze,
  • chronisz środowisko naturalne
  • pozbywasz się z domu niepotrzebnych przedmiotów.

Wystarczy, że z nami się skontaktujesz lub odwiedzisz jeden z naszych punktów na terenie Warszawy. Płacimy za każdy toner, jaki do nas przyniesiesz, bez względu na jego rodzaj. Skupujemy tonery i tusze nawet od dawno nieprodukowanych modeli drukarek. Każdy z nich wykorzystujemy. Działamy od przeszło 10 lat – zawsze zgodnie z przepisami o ochronie środowiska. Dzięki temu masz gwarancję, że Twój toner nie trafi na wysypisko, lecz zostanie poddany regeneracji lub właściwej utylizacji.

Ceny ustalane indywidualnie w zależności od ilości tonerów i producenta

Rodzaje skupowanych tonerów

Masz w domu lub firmie puste tonery? Nie wyrzucaj ich, przyjdź z nimi do nas. Pamiętaj, że toner sklasyfikowany jest jako odpad toksyczny. Warto chronić środowisko, a przy okazji zarobić trochę kasy.

Padła Ci drukarka? Masz nowy, nierozpakowany toner, który nie pasuje do posiadanego przez Ciebie modelu? Przyjdź z nim do nas, skupujemy pełne, nowe tonery i tusze do wielu rodzaji drukarek.

Skupujemy również niektóre modele uszkodzonych tonerów – skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, czy będziemy zainteresowani. Szczegółową listę znajdziesz w cenniku powyżej.


Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty, w których bierzemy udział

Dotacja na kapitał obrotowy dla firmy: „ESB-serwis” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój, oś priorytetowa 1 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach , działanie: 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy tytuł projektu: Dotacja na kapitał obrotowy dla firmy „ESB-serwis” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

cel projektu:Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

planowane efekty projektu:

* utrzymanie zatrudniania i prowadzenia działalności przedsiębiorstwa wartość projektu ogółem: 41 912,85 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 41 912,85 PLN

Beneficjent: „ESB-serwis” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością